پاورپوینت تحلیل و بررسی موزه حمل و نقل گلاسگو ریورساید اثر زاها حدید

مطالب دیگر:
🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق دغدغه مسیر شغلی 36 صفحه🔍چارچوب نظری و پیشینه پژوهش دغدغه مسیر شغلی🔍فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری دغدغه مسیر شغلی🔍ادبیات نظری و پیشینه تجربی دغدغه مسیر شغلی🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق اشتیاق شغلی 78 صفحه🔍چارچوب نظری و پیشینه پژوهش اشتیاق شغلی🔍فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری اشتیاق شغلی🔍ادبیات نظری و پیشینه تجربی اشتیاق شغلی🔍ماهیت اشتیاق شغلی و بررسی نظریه های آن🔍بررسی ابعاد و پیشایندهای اشتیاق شقلی🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق جو سازمانی 75 صفحه🔍چارچوب نظری و پیشینه پژوهش جو سازمانی🔍فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری جو سازمانی🔍ادبیات نظری و پیشینه تجربی جو سازمانی🔍بررسی نظریه ها و مدل های جو سازمانی🔍ابعاد جو سازمانی و بررسی عوامل موثر بر آن🔍انواع جو سازمانی و تشریح ویژگی های هر کدام از آنها🔍ماهیت و ویژگی های جو سازمانی و مفهوم پردازی  صاحب نظران از آن🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازده سهام 32 صفحه🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازده غیرعادی سهام 32 صفحه🔍مبانی نظری و پیشینه تحقیق تمرکز مالکیت 69 صفحه🔍چارچوب نظری و پیشینه پژوهش تمرکز مالکیت🔍فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری تمرکز مالکیت🔍ادبیات نظری و پیشینه تجربی تمرکز مالکیت🔍تمرکز مالکیت و تاثیر آن بر گزارشگری مالی
موزه ریورساید اسکاتلند که به موزه حمل و نقل اسکاتلند هم معروف است اثر معمار کمنظیر قرن حاضر زاها حدید است. این موزه زیبایی خاصی به کرانه رود کلاید و شهر تاریخی گلاسگو بخشیده است. این پروژه، یک موزه حمل و نقل تصویری بر روی رودخانه کلاید، در مرکز توسعه...

موزه ریورساید اسکاتلند که به موزه حمل و نقل اسکاتلند هم معروف است اثر معمار کم‌نظیر قرن حاضر زاها حدید است. این موزه زیبایی خاصی به کرانه رود کلاید و شهر تاریخی گلاسگو بخشیده است. این پروژه، یک موزه حمل و نقل تصویری بر روی رودخانه کلاید، در مرکز توسعه بندر گلاسگو قرار دارد.

موزه ریورساید، در حال حاضر، دومین جاذبه آزاد ملی اسکاتلند به‌شمار می‌رود. موزه ریورساید، در گلاسگو، اسکاتلند، انگلستان، طراحی و اجرا شده است. موزه جدید ترابری گلاسگو، طراحی شده توسط زاها حدید و برنده جایزه پریتکرز، در محل تلاقی رودخانه‌های کلاید و کلوین، در مرکز صنعت کشتی سازی قدیمی قرار دارد. ساختمان جديد موزه حمل و نقل ريورسايد واقع در شهر گلاسگو اسكاتلند در سال ۲۰۰۱ برای بازديد عموم افتتاح شده است. تنها طی ۵۰ روز اول بعد از گشایش موزه، حدود نيم ميليون نفر از ساختمان تازه تاسيس اين مجموعه ديدن كرده‌اند.

تحلیل موزه گلاسگو ریورساید در قالب پاورپوینت و در 44 اسلاید به معرفی و بررسی این اثر ارزشمند زاها حدید میپردازد. فهرست مطالب موجود در پاورپوینت عبارتند از:

بررسی مکان و سایت موزه

معرفی اثر

کانسپت طرح

کانسپت سازه

مصالح

روند ساخت پروژه

سازه

تحلیل پلانها

تحلیل نماها

تمامی موارد کر شده به همرا عکس و توضیحات جامع میباشد. همچنین این فایل قابلیت ویرایش نیز دارد